Stickeri Satın Aldık Nasıl Yapıştıracağız Nelere Dikkat etmeliyiz ?

- Sticker Larımız Üzerinde Şeffaf Taşıyıcı Bandı Düzgün Bir şekilde Yapıştırılmış ve Kenarlarında Yeteri Kadar Tutacak pay verilmiş şekilde Size gönderilir. Yapıştıracağınız Alanı Sade Su ile Silip Kurulayın. Camsil yada başka deterjan içeren kimyasallar ile silmeyin bu durum stickerin zayıf yapışmasına neden olur.  Sticker ın Uygulayacağınız yerde Düz duracağından Emin değil iseniz iki parça Kağıt Bant ile yarısını stickerin üzerine diğer Yarısını Yapıştırmak İstediğiniz Yüzeye Tutturarak Ölçerek veya Geriden Bakarak Ayarladık dan Sonra Sticker ın Altındaki Kağıdı Açıp Gergince Bandın Üzerinde Kalan Sticker ı Zemine önce Yumuşak olarak Bırakın ve düzgün olduğundan Emin olduktan Sonra Tam Anlamı İle baskı Uygulayın. Tek Başınıza veya Uzman Yardımı Almadan Uygulayamayacağınız Sticker Ları Yakınlarda Bulunan Orta Sınıf Reklamcılar veya Tabelacılarda Oldukça Uygun ücrete Uygulata Bilirsiniz.

Sticker Hangi Durumlarda Zarar görür ?

-OtoSticker Olarak Üretim Kalitesine Mikro seviyede Dikkat etmekteyiz. Bu durumda Size Gönderdiğimiz Sticker ı Uygulamadan Önce Sizde Yüzeyin Temizliğine Dikkat Ederseniz.  Tüm Hava Şartlarına ve tüm Yıkama işlemlerine 3 Yıl Garantilidir.
 

Sticker Çıkartmak veya Değiştirmek ?

- Tarafımızdan Satın Aldığınız Sticker Çıkartmak İstediğiniz  Yerde 1 Yıl Kadar Durmamış ise Size Hiç Bir Zorluk Çıkartmaz ve hiç bir Ekipman Gerektirmeden Kolaylıkla Sökülür Kopma veya Yapışkan Bırakma Yapmaz.

-2 veya 3 Yıl Kadar Yapıştığı Yerde Kalan Stickeri Çıkarmak için ise Sıcak Bir havayı Seçin bu mümkün değil ise ılık veya sıcak su ile stickeri ıslattık dan sonra Kazımadan Kenarlarından Kaldırıp Çekme Yöntemi ile Çıkarttığınız da sizi yormayacaktır. Altında Çok az Bir Yapışkan Malzeme Bırakacak Olursa Bunu Kolonyalı Mendil ile Silmeyi deneyiniz. Yeterli Gelmez İse plastik şişelerde bulunan Sentetik Tiner, Balata Spreyi,Çok Amaçlı Temizleyiciler vb. ile Aracınızın Kaportasına yada camına Güvenle Uygulayıp silebilirsiniz.

  • Click to see enlarged image
  • Click to see enlarged image
  • Click to see enlarged image
  • Click to see enlarged image
  • Click to see enlarged image
  • Click to see enlarged image
Oto Sticker Araba Etiketleri Satın Al Oto Çıkartmaları Toptan Sticker Üretimi Atatürk İmzası jdm sticker honda sticker peugeot gti wolkvagen citroen seat renault sport sticker tüm araç model sticker sport sticker


Powered By OtoSticke®.com | Copyright © 2008-2018